Biežāk uzdotie jautājumi

Kas ir tet gudrā māja?

tet gudrā māja ir gudrās mājas risinājumi, kas dod iespēju attālināti sekot līdzi gaisa temperatūrai, gaisa mitrumam un gaisa kvalitātei (CO2) mājās, regulēt temperatūru, ieslēgt un izslēgt dažādas ierīces manuāli vai automātiski, izmantojot vienotu gudrās mājas vadības portālu visām ar tet gudrās mājas sistēmu savietojamajām ierīcēm. Lattelecom e-veikalā ar tet gudrās mājas sistēmu savietojamās ierīces ir atzīmētas ar tet simboliku.

Cik maksā gudrās mājas risinājumi?

Gudrās mājas risinājumu izmaksas var būt atšķirīgas, atkarībā no mājokļa platības un specifikas. Vienkāršākais Ekonomēšanai paredzētais komplekts izmaksās 10-30 EUR mēnesī, noformējot dalīto maksājumu, nodrošinot līdzvērtīgu ekonomisko ietaupījumu uz energoresursu izmaksām. Sarežģītāks risinājums, kurā apvienoti gan Ekonomijas, gan Drošības, gan Ērtību risinājumi, maksās vairāk.

Kādus pakalpojumus gudrās mājas risinājumi nodrošina?

Gudrās mājas risinājumi palīdzēs Ekonomēt, uzlabot Drošību un padarīt ikdienu Ērtāku. Regulē temperatūru mājās, ieslēdz un izslēdz boileri, gāzes katlu, silto grīdu vai apgaismojumu kamēr vēl esi tikai ceļā uz mājām. Sajūti, ka mājas Tevi klausa, palīdz samazināt izdevumus par enerģiju un padara dzīvi ērtāku.

Kādas ierīces iekļautas gudrās mājas minimālajā komplektā?

Katram mājoklim iespējams savs risinājums un aprīkojums, tapēc lai labāk saprastu, kas tieši Tev ir nepieciešams, iesakām apmeklēt tet.lv mājas lapu un iziet cauri sadaļai "Saliec savu komplektu". Ar vienkāršā komplektācijas rīka palīdzību Tu ātri sapratīsi, kāda veida aprīkojums Tev būtu nepeiciešams, cik tas izmaksās un kāda varētu būt prognozējamā ekonomija. Ja rodas kādi jautājumi, droši sazinies ar mums.

Vai par gudrās mājas ierīcēm jāmaksā uzreiz?

Pastāsti mums, kādu gudrās mājas risinājumu vēlies un par ierīcēm, kas risinājumu nodrošinās, maksā norēķinies uzreiz vai ar dalīto maksājumu. Un aizmirsti par ierīcēm, par tām parūpēsimies mēs.

Kā notiek gudrās mājas risinājumu ierīkošana?

Sazinies ar mums, pastāsti par savu mājokli un mēs izdarīsim pārējo - sagatavosim gudrās mājas ierīču komplektu un iepriekš saskaņotā laikā uztādīsim to Tavā dzīvesvietā. Mūsu speciālisti uzliks nepieciešamās ierīces un palīdzēs tās nokonfigurēt web vadības portālā. Ja kāda pamācība piemirsīsies, zvanīsi mums uz 177 un atkārtosim gudrās mājas risinājuma lietošanas pamācību tik reizes, cik būs nepieciešams.

Vai es varu atteikties no gudrās mājas ierīču izmantošanas?

Ja pēc pakalpojuma ierīkošanas Tu secināsi, ka pakalpojums nedarbojas tā, kā biji gaidījis, vai nesniedz vēlamo ekonomijas un komforta līmeni, Tev ir iespēja visu iegādāto aprīkojumu atgriezt mums atpakaļ 30 dienu laikā un saņemt atpakaļ visu samaksāto naudu bez jebkādām saistībām.

Vai iepriekš uzstādītu gudrās mājas komplektu iespējams papildināt?

Ja radīsies interese vai vajadzība esošo gudrās mājas risinājumu papildināt, būsim gatavi Tev palīdzēt izvēlēties labāko varinatu. Sazinies ar mums, izstāsti savu vajadzību, piedāvājumu saskaņosim, un izmaksas sadalīsim vienmērīgi pakalpojuma saņemšanas laikā.

Vai gudrās mājas risinājumu iespējams izmēģināt?

tet gudrās mājas risinājumus var iegādāties, uzstādīt un lietot, un, ja pārdomāsi, 30 dienu laikā no piegādes brīža ierīces vari atdot, saņemot atpakaļ samaksāto naudu. Sazinies ar mums, izstāsti savu vajadzību, piedāvājumu saskaņosim.